شماره بخش فروش:
09376320561

علت بزرگی کشتی حضرت نوح (ع)

 علت بزرگی کشتی حضرت نوح (ع)

 
بزرگی کشتی حضرت نوح (ع) میتواند تعجب همگان را برانگیزد و در اینجا به علت آن اشاره می نمائیم و در حقیقت بزرگی ارک که همان نام کشتی حضرت نوح (ع) است به بزرگی موجودات زنده در قدیم بر می گردد یعنی طوفان نوح در زمانی رخ داد که ابعاد تمام موجودات بزرگ بوده است. تحقیقات پروفسور ثابتی روی ژنوم انسانی نشان می دهد که انسانهای آینده قدکوتاهتر و چاقتر خواهند بود و با مراجعه به تاریخ تکامل موجودات زنده متوجه می شویم که این حقیقت منحصر به انسان نیست و به تمام موجودات زنده برمیگردد یعنی ابعاد موجودات زنده روند طبیعی کوچک شدن را در فرآیند زمانی طی می کنند و این نکته اساسی در درک بزرگ بودن ارک می باشد زیرا با معکوس کردن زمان فرآیند بزرگ شدن ابعاد را خواهیم داشت و در حقیقت این طوفان برخلاف تصورات میلیونها سال پیش حتی قبل از رسیدن شبه قاره هند به آسیا رخ داده است و در اثر حرکت آن به سمت آسیا و مقاومت هسته ارک رشته کوههای اطراف آن شکل گرفته است. در این میان به سمت قبله بودن ارک قابل توجه می باشد و این جهت گیری قوانین
الهی را میرساند که بر مسجدالحرام سجده می کند.

برای تحقیقات پروفسور ثابتی خواهشمند است لینک ذیل را مشاهده بفرمائید: 
   

http://hamshahrionline.ir/details/129615

 
 

 تصویری که در صفحه اول می بینید محل نشستن کشتی حضرت نوح (ع) به ابعاد 400*800 کیلومتر میباشد که صحرایی به نام تاکلاماکان در شمال شرقی چین استان اویغور سین کیانگ می باشد.
 

درباره ما

به ارک نوین "Arktoday.com" خوش آمدید. این وبسایت جهت بحث در مورد مفهوم مکتب ترک ختایی (حکومت خداوند حق) و ترکان ختایی (معتقدین به حکومت خداوند) باز شده است.

ادامه مطلب

بالا